Jogas skolotāji

Atlasīt:
Valoda
Pilsēta
Līmeņi
Veidi
Latvijas jogas skolotāji

Kopā atrasti 52 Latvijas jogas skolotāji:

Foto Uzvārds Vārds Tālrunis E-pasts Pilsēta Skatīt profilu
Aleksejeva Agnese - agnese.aleksejeva@inbox.lv Jūrmala Skatīt
Aleksejs Busarovs Govind - aleksejs.busarovs@gmail.com Rīga Skatīt
Arne Deina - daina.arne@gmail.com Rīga Skatīt
Biffin Lisa +37122835001 lhbiffin@yahoo.ca Rīga Skatīt
Blūmentāle Evija 29995557 joga@kundal.lv Rīga Skatīt
Bodnare Liene 20222820 lienebodnare@gmail.com Rīga Skatīt
Brekkele Julia - juliabrekkele@gmail.com Rīga Skatīt
Brūvere Ieva - info@daivajoga.lv Rīga Skatīt
Dvinska Aija 29287387 aijadvinska@hotmail.com Rīga Skatīt
Eriņa Zane - vingrovesels@gmail.com Salaspils Skatīt
Geisari Artūrs +37129749101 a.geisari@gmail.com Rīga Skatīt
Goldberga Olga 29438366 olga.goldberga@arcoreal.lv Rīga Skatīt
Grecka Inga 29149998 inga.info@inbox.lv Jūrmala Skatīt
Guščina Lidija 29594435 yoga.lidija@gmail.com Rīga Skatīt
Jamonte Linda +371 24118226 jamonte.linda@hotmail.com Rīga Skatīt
Jēče Ilze 29592832 jece.ilze@gmail.com Rīga Skatīt
Jonkus Iveta 29597769 jonkusiveta@gmail.com Jelgava Skatīt
Kazāka Tija - tija.yoga@gmail.com Rīga Skatīt
Kima-Zeile Veronika +37128850554 veronika.kima@gmail.com Rīga Skatīt
Kļaviņa Ilvita +37129240152 ilvita.klavina@karstajoga.lv Rīga Skatīt
Kliesta Karīna +37129227396 satwant.nodarbibas@gmail.com Valmiera Skatīt
Klotina Vineta - klotinavineta@gmail.com Rīga Skatīt
Kontere Anna - annasjoga@gmail.com Rīga Skatīt
Kradevica Liene - lkradevica@gmail.com Rīga Skatīt
Kranāte Baiba 29429037 baiba@yogalifeart.lv Rīga Skatīt
Krasovska Oļesja 27002288 puranjeet@inbox.lv Rīga Skatīt
Krauze-Luste Liene - info@urbanyoga.lv Rīga Skatīt
Krūze Odrija - odrija.kruze@gmail.com Rīga Skatīt
Ļaščenko Inese - inese-lascenko@inbox.lv Rīga Skatīt
Leciusa Inga +4915158843077 hormonujoga@gmail.com Rīga Skatīt
Leskeviča Līga 26686041 lleskevica@gmail.com Rīga Skatīt
Makarova Anna +37129155672 annamakarovayoga@gmail.com Rīga Skatīt
Malēja Sanita 29926033 drosmeyoga@gmail.com Rīga Skatīt
Māris Ruskulis Rudra - mariskaris@gmail.com Ogre Skatīt
Mo Diāna - mohanayogastudio@gmail.com Rīga Skatīt
Ozola Līga 26528234 l.ozola@inbox.lv Rīga Skatīt
Ozola Krista - kristaozola15@gmail.com Rīga Skatīt
Raituma Ališa Alvīne +371 29572100 alvine.raituma@inbox.lv Rīga Skatīt
Rībena Sanita 29107362 sanitaribena@gmail.com Rīga Skatīt
Sanjuk Tatjana 28386978 tanyasun88@gmail.com Cēsis Skatīt
Somere Kristīne - kristine.somere@gmail.com Limbaži Skatīt
Stolovska Gražina 29539097 grazhina@mail.ru Rīga Skatīt
Stugle-Govore Aivija - Kundalini@i-deja.lv Rīga Skatīt
Tiļļa Agnija 26550871 Agnija.Tilla@gmail.com Rīga Skatīt
Vanaga-Mickeviča Laura 26448720 laura.vanaga@gmail.com Rīga Skatīt
Vanags Agris 26639342 vanags.agris@gmail.com Sigulda Skatīt
Veinberga Adele 29809006 adele_v@inbox.lv Rīga Skatīt
VEINBERGA LĪVA - veinberga.liva@gmail.com Rīga Skatīt
Vītola Dagnija 29785779 info@dagnijavitola.lv Rīga Skatīt
Zeiferte Inese - inese.zeiferte@gmail.com Rīga Skatīt
Zvirbule Elīna - elina.zvirbule@gmail.com Rīga Skatīt
Голубнова Мария 27411219 info@nathayoga.lv Rīga Skatīt